Říjen 2017

Co mi fet dal a co mi vzal

27. října 2017 v 10:22 | Mary Jane
Nejsem jako většina blogerek tady. Nerecenzuji knížky a kosmetiku, nefotím outfity ani recepty.
Nejsem jako většina tady. Jsem horší.

Já radši fetuju.

Začalo to, když jsem se dala dohromady s klukem, co jel dřív matro. Nikdy jsem mu to nevyčítala a ani nebudu. Už v době, kdy jsme byli jen kámoši a řekl mi to, jsem ho neodsoudila. Já na to vždy měla jinej pohled. Drogy mě přitahovaly. Na školních přednáškách jsem vždy jen souhlasně říkala, jak bych nikdy ani cigarety nekouřila. Vždy jsem ale v hloubi duše věděla, že mě tyhle věci táhnou. A jak je to dnes.. bez cíga nedám ani den.
Dřív jsme spolu jen hulili. Tráva byla, je a bude boží. Ze všech látek, co jakkoliv ovlivňují mysl, je tráva nejlepší. Dá úžasnej stav a člověku po ní není špatně. Když jsem si poprvé zahulila, zamilovala jsem si to. Bylo to úžasný. Za pár měsíců ze mě byla zhulka. Hulila jsem před školou, po škole, večer. Prakticky pořád ve stavu.
Jenže to omrzelo. A najednou byly drogy všude kolem mě. Najednou všichni lidi, s kterýma jsem se bavila, fetovali. Vždy jen občas na akcích, tak to bývá.. A zvědavost ve mě mi nedala spát.
Přítel mě varoval, ať to nezkouším. Že pokud jsem psychicky labilní, nezvládnu to. Ostatní říkali, budeš v cajku. A já byla. Až moc.