Leden 2018

Bolest

20. ledna 2018 v 20:15
Milovala jsem ho moc. Náš vztah sice nebyl ideální, vlastně byl čímkoliv, jen ne fungujícím, ale vždy jsem v hloubi duši věděla, že i přes všechny ty hádky, přes všechen křik a zlobu, co jsme spolu prožili, mi na něm moc záleží. Nikdy jsme neměli brát spolu. Tím to všechno začalo.
Feťácký vztah není totiž jako ten normální, běžný. Nejste totiž ve vztahu dva. Jste to vy, vaše druhá polovička a drogy. Sjetý stavy, který si užíváte spolu, ale peklo na zemi, když drogy dojdou. S člověkem, s kterým jste brali, budete vždy brát. Nikdy nám nešlo s tím seknout na delší dobu než týden. Ať už jsem to byla já nebo on- vždy jeden z nás dostal chuť a už nebylo cesty zpátky. Postupem času se to vše ale stupňovalo. To, co byl ze začátku nevinný a roztomilý románek se později stalo pastí, z které nešlo uniknout ven. Věděla jsem, že náš vztah už neklape, jak by měl, ale milovala jsem ho moc na to, abych ho ztratila. Proto mi asi uštědřil tu ránu. Po nocích spal s jinou holkou.

Konec

3. ledna 2018 v 19:52 | Mary Jane
- jsme si řekli hodněkrát. Nikdy jsme to nevydrželi dlouho, nejdéle 5 týdnů, abych byla přesná. Ale teď to bylo jiné. Po profetovaném létě a podzimu, přišel špatnej stav. Něco, co pomohlo nám všem, prozřít.
Asi jsem měla párno. Ne, nikdy čistý ani cíleně, akorát v kouli a posledně tím bylo řízlý emko.. ale stačilo. Stačila mi i tahle trocha, aby mi došlo, že už to zašlo příliš daleko. Dojezd byl peklo. První den jsem byla fyzicky úplně v háji, druhý den byl zase ve znamení depek a úzkostí. Ale to nejtěžší mám za sebou. Teď, když si vzpomenu na fet, se mi zároveň s krásnými vzpomínkami vybaví i jeho špatné následky, což jsem potřebovala. Momentálně je pro mě největší výzvou zvládnout Silvestr bez drog.