Bolest

20. ledna 2018 v 20:15
Milovala jsem ho moc. Náš vztah sice nebyl ideální, vlastně byl čímkoliv, jen ne fungujícím, ale vždy jsem v hloubi duši věděla, že i přes všechny ty hádky, přes všechen křik a zlobu, co jsme spolu prožili, mi na něm moc záleží. Nikdy jsme neměli brát spolu. Tím to všechno začalo.
Feťácký vztah není totiž jako ten normální, běžný. Nejste totiž ve vztahu dva. Jste to vy, vaše druhá polovička a drogy. Sjetý stavy, který si užíváte spolu, ale peklo na zemi, když drogy dojdou. S člověkem, s kterým jste brali, budete vždy brát. Nikdy nám nešlo s tím seknout na delší dobu než týden. Ať už jsem to byla já nebo on- vždy jeden z nás dostal chuť a už nebylo cesty zpátky. Postupem času se to vše ale stupňovalo. To, co byl ze začátku nevinný a roztomilý románek se později stalo pastí, z které nešlo uniknout ven. Věděla jsem, že náš vztah už neklape, jak by měl, ale milovala jsem ho moc na to, abych ho ztratila. Proto mi asi uštědřil tu ránu. Po nocích spal s jinou holkou.


Bylo to jakoby mi někdo prohnal šíp srdcem nebo zabodl nůž do zad. A já cítila bolest, jako ještě nikdy, ale krev nikde. Chtěla jsem se zabít, ublížit si. Nenáviděla jsem se. Nenáviděla jsem každý pohled do zrcadla, který mi připomínal, jak nejsem moc dobrá ani pro svého přítele, který musel kvůli tomu chodit za jinou. V noci jsem těžce usínala v slzách a ráno se probouzela s depresí. Bylo těžké dělat cokoliv, chodit do školy, jíst, pít, tvářit se jakože nic. Nešlo mi to. Všichni na mě viděli, že jsem jen jako zombie bez života.
Kdo by si toho taky nevšiml ? Velké opuchlé oči z nekonečného pláče, vlasy neupravené, protože.. pro koho. Ten, kterého jsem nejvíce milovala, mě zradil. Chtělo se mi křičet, mu do obličeje. Vyřvat si na něj všechnu tu zlobu, vyčíst mu všechno to, co mi způsobil. Ale zároveň jsem byla tak slabá, že by mě rozplakala i smrt mouchy.
Zažila jsem spoustu odmítnutí, spoustu zlých slov, ale nevěru od člověka co pro mě byl vším nic nepřekoná. Bylo to, jakoby se mi sesypal dům z karet, když jsem to zjistila. Věděla jsem sice, že rozejít se musíme, ale tohle? Zničilo to jakoukoli moji sebedůvěru, protože jsem o sobě začala silně pochybovat. Srovnávat se a říkat si, co má ona co já ne? A proč to udělal? Já myslela, že mě miluje ? Ale dnes už vím, že na tyhle otázky odpověď už nikdy nezískám.

Uběhl nějaký čas a už se cítím v pořádku. Bylo to sice hodně těžké, přežít ten všechen žal a dát se celkově dohromady, ale zvládla jsem to. Teď jsem zase o něco silnější a už aspoň s čistým svědomím vím, že takového člověka v životě stejně nepotřebuji. A že takovýhle člověk, jakým je můj ex dnes, není ten, do kterého jsem se zamilovala. Ten by nic takového nikdy neudělal. Drogy mění lidi a fet ničí vztahy. Už si to budu pamatovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mydarkpath mydarkpath | Web | 21. ledna 2018 v 13:40 | Reagovat

moje největší láska je mrtvá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama